השירותים שלנו

  אצלנו תוכלו למצוא מגוון שרותי דפוס מקצועי  

הדפסה דיגיטלית

הדפסה באיכות גבוהה באמצעות מיכון חדשני ובטכנולוגיה מתקדמת. הדפסה על מבחר ניירות ומדיות בהיצע רחב של מוצרים החל מכרטיסי ביקור, תויות, גלויות, הזמנות, ניירת משרדית, עלונים, חוברות, פולדרים ועוד..

ההדפסה מבוצעת על נייר בגודל 330/488 מ"מ ושטח ההדפסה בגודל 320/478 מ"מ.

ניתן להדפיס גם בגודל 330/700 (באנר) על סוגי נייר בהתאם למלאי קיים*

הדפסה רחבה

הדפסה באמצעות פלוטרים לצרכים שונים:

פלוט אדריכלי – לשרטוטים ותוכניות בניין.

 הדפסה לצרכים מסחריים – פוסטרים, מודעות, מתקני תצוגה, סקיצות לעיצובים ועוד. מיועד לתוך מבנים, אינו עמיד בדהייה לזמן ארוך.

הדפסת FineART -  הדפסה באיכויות גבוהות בדיו פיגמנטי ב-8 צבעים בסטנדרט ארכיבי העמיד בדהייה לשנים רבות.

פוסטר דו-צדדי - בוואי פרינט ניתן להדפיס פוסטר דו-צדדי על נייר מט במשקלים 120, 170, 230 גר', עד גודל 75/105 וברמת דיוק גבוהה.

לרשותך מגוון מדיות להדפסה רחבה: נייר מט (100-230 גר'), נייר סמי מט/לוסטר, נייר מבריק, נייר סינטטי, שקף חלבי (לארגזי תאורה), מדבקת וניל מט, נייר פרגמנט, ניירות פיינארט, קנבס, נייר ארכיבי.

ניתן להדפיס על נייר המסופק ע"י הלקוח בתיאום מראש עימנו.

הדפסה דיגיטלית בלבן

הדפס בצבע לבן ברמת אטימות גבוהה. בהדפסה דיגיטלית הצבע הלבן "מתנהג" כמו צבע רגיל וניתן להדפיס מעברי צבע, תמונות ורשתות עדינות. הדפס בלבן ניתן להדפיס על מגוון ניירות, שקפים, ומדבקות אטומות ושקופות. את הצבע הלבן ניתן ליישם גם כמסכה - שטח בסיס, שעליו מודפסים צבעי הפרוצס לקבלת הדפס בצבעים אטומים על ניירות כהים ושקפים. הוראות הדפסה להורדה

 

הדפס דיגיטלי על בדים, עץ ומתכת

בוואי פריט עומדים לרשותך מס טכניקות להדפסה על חומרים המתאימים לצרכים שונים:

טרנספר - העברה ע"ג דף המצופה דבק שקוף המיועד בעיקר לחומרים טיבעיים כגון בד כותנה, עץ טבעי ועור. דף הטרנספר מודפס על דף בגודל ,A3 נחתך לגודל ההדפסה ומועבר בחום, בלחץ וזמן מוגדרים, באמצעות מגהץ יעודי. ההדפס מוטבע וחודר לחומר וצובע אותו. שכבת הדבק שקופה אך לעיתים נראית לעין – תלוי בסוג המדיה המודפסת. הטרנספר מיועד להדפסה על חומרים בהירים בלבד.

טרנספר לבד כהה - דף טרנספר בעל שכבה דקה לבנה אשר עליה מדפיסים את הגרפיקה. לאחר ההדפסה מסירים את השכבה הלבנה עם ההדפס מדף הטרנספר, גוזרים לגודל ההדפסה ומעברים בחום, בלחץ וזמן מוגדרים, באמצעות מגהץ יעודי. השכבה נצמדת בהדבקה לבד ומהווה משטח בסיס האוטמת את הבד הכהה. צורת ההדפס הינה הצורת החיתוך של השכבה הלבנה.

סובלימציה - ההדפסה בסובלימציה מתבססת על חימום הדיו בחום גבוהה והפיכתו לגז. הגז מתרכב עם שכבת פוליאסטר וצובע את המדיה המודפסת. ההדפסה בסובלימציה מתאימה רק לבדים וחומרים העשויים מפוליאסטר או מצופים בשכבת פוליאסטר כגון עץ, מתכת וזכוכית. בשיטת ההדפסה בסובלימציה התמונה / גרפיקה מועברת לחומר המודפס ללא רקע בשונה מהטרנספר.

הסובלימציה מתאימה גם למוצרי פרסום המותאמים לשיטה זו כגון חולצות, ספלים, פאזלים, פדים לעכבר ועוד...

הדפס פלקס ופלוק - פלקס ופלוק הינה שכבה דקה של חומר אטום בצבע אחיד המוצמד לשקף, המיושם בחום ונדבק לבד. הפלקס הינו חומר חלק והפלוק בעל מרקם קטיפה עדין. את החומר חותכים בחיתוך צורני כגון טכסטים, צורות גרפיות, לוגו וכד', מסירים את הרקע המיותר ומעבירים אותו לבד בחום, בלחץ ובזמן מתאים.

הפלקס מוכר בשימוש להדפסת מספרים על חולצות בשימוש הספורט ומתאים להדפסה על בדים שונים וגרפיקה קווית – ווקטורית כגון כיתוב ולוגו בצבע אחד או במספר צבעים.

הפלקס והפלוק קיימים במספר צבעים וגם בצבעים מטאליים. ניתן להדפיס מספר צבעים זה לצד זה.

הפקות דפוס

"וואי פרינט" דוגלת במתן שירות כולל ללקוח ומתן מענה הרצוי והמתאים לו.

אנו מספקים שרותי דפוס לסוגיו והפקות דפוס פשוטות ומורכבות כאחד ואף משלבים תחומים שאינם מענף הדפוס הנדרשים להשלמת המוצרים והשירותים הרצויים.

הניסיון הרב שנצבר וההיכרות את ענף הדפוס כשלושה עשורים באים ליידי ביטוי בשימת לב לפרטים ולעיתים קרובות שיפור המוצר וקבלת מוצר הנכון והמתאים באמצעים הקיימים. אנו מספקים פתרונות ומוצרים שונים ללקוח וגם ברגע האחרון. השירות מתאפיין ביחס אישי וישיר כך שניתן להתייעץ, לתכנן ולקבל אינפורמציה כשנדרש.

הדפסה וחיתוך צורני של מדבקות

השירות הדיגיטלי של הדפס וחיתוך מדבקות מקצר תהליכים ומאפשר ביצוע מהיר וקבלת המוצר בזמן קצר. ניתן להזמין מדבקות בכל כמות ואף דף מדבקות בודד.

ההדפס הדיגיטלי מבוצע על מגוון מדבקות לבחירה: נייר מט/מבריק, פוליאסטר לבן/שקוף מט או מבריק ומטאלי כסוף, על דפים בגודל חיתוך נטו A3 . החיתוך הדיגיטלי חוסך הכנת מבלט (שטנץ) ומאפשר חיתוך צורני בכל צורה על פי קו החיתוך הרצוי המופיע בקובץ, להוראות הכנת קובץ להדפס וחיתוך צורני לחץ כאן.

 

שירותי כריכה

לרשותך מגוון שרותי כריכה לספרים, חוברות ופנקסים:

כריכת סיכות - כריכת מחברת – סיכות אמצע, כריכת סיכות צד או סיכוך סטים של דפים בודדים.

כריכת ספירלה - ספירלות מתכת לחוברות בעוביים שונים ובקוטר של 7 מ"מ ועד 26 מ"מ, מתאים לדפים בכל עובי ובגודל מקסימלי של A3. כולל אפשרות לכריכת לוחות שנה עם מתלה. 

כריכה בדבק לתלישה - הדבקת דפים לתלישה בצד אחד, לדפי ממו וטיוטא. 

כריכת חום בסרט - כריכה חמה עם סרט בצבעים בסיסיים, לחוברות וקטלוגים מתאים לדפי פנים בעובי עד 140/170 גר' בהתאם לסוג הנייר. 

כריכת חום רכה - שירות לכריכת חום רכה - כריכה עוטפת, מתאים לחוברות וספרים בעובי מינמלי של 2 מ"מ ודפי פנים עד 170 גר'. ניתן לקבל גם בדבק PUR המיועד לכריכה גמישה שנפתחת 180 מעלות

כריכה קשה - שירות לכריכת ספרים, עטיפה מודפסת עם למינציה מודבקת על קרטון אפור 2 מ"מ, מתאים לספרים בעובי מינימלי של 4 מ"מ ודפי פנים בעובי 80-170 גר', עובי שדרה מינימלי 9 מ"מ.

את תכנון העבודה מתחילים מהסוף – אנו לרשותך לכל שאלה או הבהרה

השבחת נייר – למינציה וקפסולציה

למינציה: ציפוי הנייר בניילון גמיש בעובי 30 מיקרון לקבלת מראה מט או מבריק ומגן על הנייר מלכלוך ולחות בצד המצופה. ניתן לצפות בלמינציה את שני צידי הנייר. את הלמינציה מיישמים לאחר ההדפסה ולפני הגימורים (חיתוך, ביגים וכו'). הלמינציה משביחה את ההדפסה ומעניקה למוצר הסופי מראה יוקרתי. הלמינציה מונעת שבירת נייר במקום הקיפול וממולצת ליישום למוצרים על נייר עבה עם ביג לקיפול. הלמינציה זמינה במראה מט, מבריק ומשי.

קפסולציה: ציפוי הנייר בניילון קשיח בעובי 80-125 מיקרון, העוטף את הנייר מכל צדדיו ומגן עליו מלכלוך ורטיבות, הקפסולציה מיושמת לאחר החיתוך בתוספת של כ-3 מ"מ מסביב למוצר. הקפסולציה זמינה במראה מבריק ומט.

 

גימורים

פעולות הגימור כשמם מתבצעות בסוף תהליך הייצור במיכון יעודי וכוללים:

ביג – מכת סכין כהה היוצרת מגרעת בקו ישר לאורך או לרוחב הנייר המאפשרת קיפול נוח של הנייר ומונעת את שבירת הנייר במקום הקיפול, השימוש בביג מיועד לנייר עבה וניתן לבצעו על נייר עם או ללא ציפוי למינציה. ניתן לבצע מס ביגים בהתאם למוצר.

פרפורציה – חירור בקו ישר לאורך או לרוחב הנייר לצורך תלישת הנייר. הפרפוציה בשימוש למוצרים כגון פנקסים, שוברים ודפי ממו. ניתן לעשות פרפורציה על נייר בעוביים שונים.

קיפול – קיפולי נייר בהתאם לצורך ולמוצר.

חירור – חירור נייר בקטרים שונים בהתאם לצורך ולמוצר.

עיגול פינות – עיגול פינות ברדיוס של 3 מ"מ ו-6 מ"מ למוצרים שונים כגון כרטיסי ביקור, קלפי משחק, תפריטים, פנקסים, מחברות ועוד.

גרפיקה

שרותי עיצוב גרפי וביצוע גרפי ע"י גרפיקאים מנוסים ומתן פתרונות מהירים בעת הצורך.

שרותים משלימים

חיתוך שטנץ (מבלט) – הכנת מבלט יעודי למוצרים הכולל חיתוך, פרפורציה, ביג וחירור לפי הצורך וביצוע החיתוך והגימורים הנדרשים (קיפול, הדבקה, הקמה ואריזה) עד לקבלת המוצר המוגמר.

הטבעת חום פוייל (FOIL) – הטבעה באמצעות גלופה מתכתית שהדימוי המוטבע בולט ממנה, ע"י חימום הגלופה ופעולת לחיצה על רדיד מתכת או צבע, מועבר הדימוי על גבי הנייר. ניתן לבצע הטבעה בחום בגוונים מתכתיים כגון כסף, זהב ונחושת או בצבעים בסיסיים בהיצע קיים במראה מבריק או מט.

הבלטה (EMBOSS) – הבלטה של דימוי מתוך הנייר בפעולת לחיצה באמצעות גלופה כפולה (צד שקוע וצד מובלט). את ההבלטה ניתן לעשות על נייר ללא הדפסה – הבלטה עיוורת, או על נייר מודפס לשם הדגשה של אלמנט מסויים.

לכה UV סלקטיבי – לקה שקופה מבריקה המודפסת בהדפס משי או דיגיטלי באיזורים מסויימים על פני הנייר. הלקה הסלקטיבית מדגישה את האלמנטים המצופים ומעניקה לו מראה יוקרתי. בדרך כלל מצופה הנייר בלמינציה מט לשם השגת ניגוד בין הלקה המבריקה לנייר ומניעת ספיגת הלקה ע"י הנייר.  ניתן לקבל לקה רגילה או מובלטת.

 

דוגמאות לעבודות